Distribox

online řešení

Online systém

DISTRIBOX CRM

On-line správa distriboxu zobrazuje aktuální provozní informace boxu, jako například jeho zaplněnost nebo teplotu. Nabízí možnost vyhodnocovat využití boxu, exportovat reporty.

Další funkcionalitou je zaslání notifikačních SMS a emailů s unikátním PINem pro vyzvednutí. Také je možné Distribox integrovat do vašeho systému přímo pomocí API.

status upraveno
CMS upraveno
Reporty upraveno
Administrativni rozhrani upraveno
Dashboard upraveno

DISTRIBOX CRM

vlastnosti systému

$

Reportování

Grafické znázornění využitelnosti boxu, jednotlivých chlazených / nechlazených schránek, časy vyzvednutí atd.
Možnost exportu do aplikace excel.

$

Propojení přes API

Integrace Distriboxu do vašeho informačního systému nebo e-shopu. Dokáží si tak vyměňovat informace a box může podávat informace o zavezení zásilek, jejím vyzvednutí nebo o odeslání informační SMS, pokud tuto službu necháte na nás.

$

Sledování aktuálního stavu

Informace o aktuálním využití a stavu boxu, přístup k servisnímu kódu a kódu pro zavážení. Vše zobrazeno jednoduše a intuitivně.

$

Administrace zpráv o doručení do schránky výdejního boxu

Automatické zaslání SMS zpráv nebo emailů v momentu uložení zboží do boxu. S tímto nástrojem je možné okamžitě zahájit provoz Distriboxu. Není potřebné napojení na API. Veškerou administraci je možné spravovat přímo z Distibox CRM. Tato funkcionalita také umožňuje distribox jednoduše sdílet s více společnostmi.

expressive kategorie

Expressive

Designově výrazné řešení výdejového boxu jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Ovládací panel uprostřed boxu je vizuálně zvýrazněný, a tak může oddělit například chlazenou a nechlazenou část. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

variable kategorie

Variable

Tvarově výrazné řešení výdejového boxu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Střední panel s ovládacím panelem je integrovaný do plochy boxu. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

flat kategorie

Flat

Minimalistické řešení vnějšího designu. Výdejový box Flat je vhodný pro venkovní i vnitřní provedení. Vnější lemy Distriboxu jsou designovány s ohledem na co nejmenší prostorovou náročnost a funkční design. Led osvětlení a stříška z kaleného skla jsou samozřejmostí.

hotová řešení

řešení na míru

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat.

+420 725 913 165

Průmyslová 1

682 01 Vyškov