Distribox

Klasické boxy

JH System

Pro firmu JH Systém jsme realizovali box na výdej především ručního nářadí. Box je umístěn před prodejnou a umožňuje tak předání materiálu i mimo provozní dobu.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

19 schránek

Profit OS

Firma Profit OS je zaměřená na prodej zboží pro domácí mazlíčky, tedy granule, kapsičky a spoustu dalšího. Box je umístěn nedaleko hlavního skladu. Tímto řešením chtějí zákazníkům umožnit vyzvednutí objednávky kdykoli během dne. Zákazníci se také vyhnou složitější navigaci k aktuálnímu výdejnímu místu.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

24 schránek

Rommar

Firma je zaměřená na prodej velkého množství maziv a nářadí pro strojírenství i zahradu. Díky výdejnímu boxu Distribox mohou rozšířit výdejní hodiny na 24 h/7 d v týdnu.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

18 schránek

Cycologybox

Firma Cycology je společnost, která se specializuje na všechno ze světa sportu a cyklistiky. Na jejich pobočku v Jablonci nad Nisou jsme jim v září naistalovali nového člena jejich týmu. Náš výdejní box tak zákazníkům e-shopu umožňuje objednávky vyzvednout z 70 schránek, a to i mimo pracovní dobu prodejny.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

70 schránek

expressive kategorie

Expressive

Designově výrazné řešení výdejového boxu jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Ovládací panel uprostřed boxu je vizuálně zvýrazněný, a tak může oddělit například chlazenou a nechlazenou část. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

variable kategorie

Variable

Tvarově výrazné řešení výdejového boxu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Střední panel s ovládacím panelem je integrovaný do plochy boxu. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

flat kategorie

Flat

Minimalistické řešení vnějšího designu. Výdejový box Flat je vhodný pro venkovní i vnitřní provedení. Vnější lemy Distriboxu jsou designovány s ohledem na co nejmenší prostorovou náročnost a funkční design. Led osvětlení a stříška z kaleného skla jsou samozřejmostí.

hotová řešení

řešení na míru

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat.

+420 725 913 165

Průmyslová 1

682 01 Vyškov