Distribox

Knihoboxy

Městská knihovna Poděbrady

V pořadí náš druhý „Knihobox“. Umístěn u zadního vchodu do knihovny v Poděbradech, přístupný přímo z kolonády z ulice Na Valech. „Knihobox“ má 21 nechlazených schránek a je napojený na knihovní systém Tritius.

Městská knihovna Klatovy

První box určený na výdej knih. „Knihobox“ jsme umísťovali do krásného prostředí Městské knihovny Klatovy, nacházející se v samém centru města Klatovy. „Knihobox“ má 39 nechlazených schránek. Při instalaci jsme jej napojili na knihovní systém Tritius. Díky tomuto propojení je možné pohodlně spravovat výdej knih nejen přes CRM Distriboxu, ale také v rámci knihovního systému.

Knihovna Svitavy

Třetí „Knihobox“ v pořadí je u Svitavské Fabriky a je v provozu od dubna roku 2022. „Knihobox“ má dvacet jedna nechlazených schránek. Samozřejmostí je napojení na knihovní systém Tritius.

Knihovna Ústí nad Labem

V pořadí čtvrtý „Knihobox“ je v Severočeské vědecké knihovně a je v provozu od listopadu roku 2023. „Knihobox“ má 21 nechlazených schránek o velikosti 400 x 190 x 400 mm (š x v x h). Aby byl „Knihobox“ snadno obsluhovatelný, je napojený na knihovní systém Tritius.

Knihovna Hodonín

Už i v Hodoníně mají náš „Knihobox“. Nachází se hned u vchodu do Městské knihovny. „Knihobox“ má 21 nechlazených schránek a je také napojení na knihovní systém Tritius.

Knihovna Nymburk

„Knihobox“, který umožňuje čtenářům vypůjčit si svoji oblíbenou knihu i mimo pracovní hodiny knihovny je už i v Nymburku. Je v provozu od listopadu roku 2022. Má 21 nechlazených schránek. Samozřejmostí je napojení na knihovní systém Tritius. Díky kterému je možné pohodlně spravovat výdej knih nejen přes CRM Distriboxu, ale také v rámci knihovního systému.

Knihovna Milovice

Od prosince roku 2022 je v provozu náš „Knihobox“ i Milovicích. Nachází se po levé straně radnice v Milovicích. „Knihobox“ má 21 nechlazených schránek. Součástí dodávky je také napojení na knihovní systém Tritius.

Knihobox Třebíč

V posledním měsíci roku 2022 náš tým naistaloval „Knihobox“ k Městské knihovně v Třebíči na pobočku Modřínová. Má dvacet jedna schránek, do kterých si mohou čtenáři, díky knihovnímu systému Tritius objednat své oblíbené tituly a vyzvednou si je i mimo pracovní dobu knihovny.

Knihobox Plzeň

První „Knihobox“ v roce 2023 byl umístěn k Plzeňské knihovně v lednu. „Knihobox“ má 21 schránek, do kterých si mohou čtenáři objednat knihy a časopisy prostřednictvím on-line katalogu, přičemž zájemci poté přijde unikátní kód, kterým schránku otevře. A to díky CMR Distriboxu a knihovnímu systému Tritius

expressive kategorie

Expressive

Designově výrazné řešení výdejového boxu jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Ovládací panel uprostřed boxu je vizuálně zvýrazněný, a tak může oddělit například chlazenou a nechlazenou část. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

variable kategorie

Variable

Tvarově výrazné řešení výdejového boxu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Střední panel s ovládacím panelem je integrovaný do plochy boxu. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

flat kategorie

Flat

Minimalistické řešení vnějšího designu. Výdejový box Flat je vhodný pro venkovní i vnitřní provedení. Vnější lemy Distriboxu jsou designovány s ohledem na co nejmenší prostorovou náročnost a funkční design. Led osvětlení a stříška z kaleného skla jsou samozřejmostí.

hotová řešení

řešení na míru

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat.

+420 725 913 165

Průmyslová 1

682 01 Vyškov