Distribox

Reference

Městská knihovna Poděbrady

V pořadí náš druhý „Knihobox“. Umístěn u zadního vchodu do knihovny. Je tak přístupný přímo z kolonády z ulice Na Valech. Knihobox má 21 nechlazených schánek o velikosi 400x190x400 mm (š x v x h). Součástí dodávky je také napojení na knihovní systém Tritius. Díky tomuto propojení je možné pohodlně spravovat výdej knih nejen přes CRM Distriboxu, ale také v rámci knihovního systému.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

21 boxů

Městská knihovna Klatovy

První box určený na výdej knih „Knihobox“ jsme umísťovali do krásného prostředí Městské knihovny Klatovy, nacházející se v samém centru města Klatovy. Knihobox má 39 nechlazených schánek o velikosi 400x190x400 mm (š x v x h). Součástí dodávky je také napojení na knihovní systém Tritius. Díky tomuto propojení je možné pohodlně spravovat výdej knih nejen přes CRM Distriboxu, ale také v rámci knihovního systému.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

39 boxů

Rommar

Firma je zaměřená na prodej velkého množství maziv a nářadí pro strojírenství i zahradu. Díky výdejnímu boxu Distribox mohou rozšířit výdejní hodiny na 24h/7d v týdnu.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

18 boxů

Profit OS

Firma Profit OS je zaměřená na prodej zboží pro domácí mazlíčky, tedy granule, kapsičky a spoustu dalšího. Box je umístěn nedaleko hlavního skladu. Tímto řešením chtějí zákazníkům umožnit vyzvednutí objednávky kdykoli během dne. Zákazníci se také vyhnou složitější navigaci k aktuálnímu výdejnímu místu.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

24 boxů

JH System

Pro firmu JH Systém jsme realizovali box na výdej především ručního nářadí. Box je umístěn před prodejnou a umožňuje tak předání materiálu i mimo provozní dobu 7 – 15.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

19 boxů

COOP box

V letošním roce jsme úspěšně uvedli na trh ve spolupráci s obchodním řetězcem COOP výdejní box na potraviny doplněný chlazením.

Automatické boxy jsou novinkou v České republice a nabízejí zákazníkům 24 hodin denně možnost nákupu potravin on-line a poté bezpečné vyzvednutí.

První místa s těmito zařízeními naleznou zákazníci u prodejen COOP v Sezimově Ústí a Uherském Ostrohu, v nejbližší době v dalších městech v Ústí nad Orlicí a Moravské Nové Vsi.

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

9 boxů

IKONY Chlazene 2

Chlazená část

9 boxů

expressive final 2

Expressive

Designově výrazné řešení výdejového boxu jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Ovládací panel uprostřed boxu je vizuálně zvýrazněný, a tak může oddělit například chlazenou a nechlazenou část. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

variable web

Variable

Tvarově výrazné řešení výdejového boxu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Střední panel s ovládacím panelem je integrovaný do plochy boxu. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

flat web 2

Flat

Minimalistické řešení vnějšího designu. Výdejový box Flat je vhodný pro venkovní i vnitřní provedení. Vnější lemy Distriboxu jsou designovány s ohledem na co nejmenší prostorovou náročnost a funkční design. Led osvětlení a stříška z kaleného skla jsou samozřejmostí.

hotová řešení

řešení na míru

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat.

+420 725 913 165

Palánek 374/1a

682 01 Vyškov

15 + 9 =