Distribox

Řešení na míru

DISTRIBOX

dle Vašich požadavků

Jelikož Distribox tvoříme od návrhu přes výrobu po provoz, umíme bez potíží zakomponovat zákaznické požadavky. Ze zkušenosti totiž víme, že nejde vytvořit univerzální řešení. Výdej potravin, léků, kosmetiky, ručního nářadí nebo knih vyžaduje vždy jiný přístup. Pokud jste si nevybrali již z hotových designů řešení, tak pojďme vytvořit řešení ušité přímo Vám na míru.

postup spolupráce

Požadavky klienta
Návrh
Schválení
Výroba
Instalace

vyberte si

$

Různou velikost ovládacího panelu

$

Barevnou variantu a styl potisku boxu

$

Různou velikost a rozložení schránek

expressive final 2

Expressive

Designově výrazné řešení výdejového boxu jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Ovládací panel uprostřed boxu je vizuálně zvýrazněný, a tak může oddělit například chlazenou a nechlazenou část. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

variable web

Variable

Tvarově výrazné řešení výdejového boxu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Střední panel s ovládacím panelem je integrovaný do plochy boxu. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

flat web 2

Flat

Minimalistické řešení vnějšího designu. Výdejový box Flat je vhodný pro venkovní i vnitřní provedení. Vnější lemy Distriboxu jsou designovány s ohledem na co nejmenší prostorovou náročnost a funkční design. Led osvětlení a stříška z kaleného skla jsou samozřejmostí.

standardy

dotykový 10,1" display

Ovládání Distriboxu je tak jednoduché a intuitivní. Pomocí displeje je možné obsluhovat všechny 3 provozní režimy

barevná variabilita

Každému dáváme možnost zvolit barevnou kombinaci, která bude nejvíce sedět jeho potřebám.

servisní režim

Změny nastavení teploty, otevření jednotlivých skříněk apod.

čtečka čárových kódů

Slouží jako jednoduchý způsob zadání PINu pomocí QR kódu.

technická podpora a monitoring 24/7

Technický servis a podpora přímo od nás, od výrobce výdejových boxů Distribox.

distibox ON

Naše služba Distibox ON, která monitoruje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu stav boxu. Jsme tak schopni reagovat rychle, než vy problém vůbec zjistíte.

Vyberte si ze široké

nabídky hotových řešení

Nabízíme

hotová řešení

Expressive C

Řešení vycházející z řady expressive. Distribox je rozdělen symetricky a tomu také odpovídá rozdělené chlazené a nechlazené části. Obě části mají shodně 9 boxů. Velikost jednotlivých schránek byla optimalizována na velikost standardního nákupu potravin o velikosti (Š x V) 37cm x 53cm x 49cm. Tento rozměr vyhovuje velkému množství produktů.

IKONY new Box nechlazene

Nechlazená část

9 boxů

IKONY new Chlazene 2

Chlazená část

9 boxů

Profit OS.150 upraveno

Expressive P

Řešení vycházející z řady Distribox Expressive. Obsahuje nechlazené boxy v celkovém počtu 24 boxů. Distribox je možné doplnit o chlazení. Tato varianta má 2 velikosti schránek rozmístěných symetricky. Rozměry schránek jsou (Š x V) 370×490, 370×210 mm.

IKONY new Box nechlazene

Nechlazená část

24 boxů

JH SYSTEMS.146 upraveno

Flat J

Řešení vycházející z minimalistické řady flat. Distribox obsahuje 4 velikosti nechlazených boxů, celkově tak disponuje 19 boxy pro výdej. Tato varianta pokrývá širokou škálu výrobků od drobných produktů po produkty větší než 2 m. Vnitřní rozměry schránek jsou (Š x V) 370×645, 370×290, 370×80, 500×2000 mm.

  IKONY new Box nechlazene

  Nechlazená část

  19 boxů

  variable 1

  Variable B

  Řešení vycházející z řady Variable. Distribox je rozdělen na chlazenou a nechlazenou část. Chlazená část se nachází na levé straně a obsahuje 14 chlazených schránek. Nechlazená část se nachází na pravé straně a obsahuje 16 schránek. Velikost jednotlivých schránek je velmi různorodá a pokrývá tak široké množství produktů, které lze do boxu vložit. Vnitřní rozměry schránek jsou (Š x V) 180×200, 456×430, 600×690, 370×510 mm.

   IKONY new Box nechlazene

   Nechlazená část

   16 boxů

   IKONY new Chlazene 2

   Chlazená část

   14 boxů

   Máte dotaz?

   Neváhejte nás kontaktovat.

   +420 725 913 165

   Palánek 374/1a

   682 01 Vyškov

   4 + 15 =