Distribox

Temperované boxy

Dr. Max Česká republika

Naše chlazené i nechlazené boxy slouží zákazníkům sítě lékáren Dr. Max, která je největší lékárenskou sítí v ČR. Boxy jsou rozmístěny po celé republice a umožňují tak klientům, vyzvednou si své objednávky z Dr. Max e-shopu i mimo otevírací dobu lékáren. V roce 2022 se realizovalo celkem 16 Dr. Max boxů.

Dr. Max Slovenská republika

Ve spolupráci se společností Dr. Max jsme v létě roku 2022 naistalovali Dr. Max boxy i na Slovensko. Dohromady na Slovensku najdete čtyři naše boxy, jak chlazené, tak nechlazené. Usnadňují klientům, kteří si objednali z e-shop Dr. Max., vyzvedávání jejich objednávek. Boxy totiž můžou objednávky vydávat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a tím pádem se klient nemusí vázat na otevírací dobu lékárny.

COOP box

V letošním roce jsme úspěšně uvedli na trh ve spolupráci s obchodním řetězcem COOP výdejní box na potraviny doplněný chlazením.

Automatické boxy jsou novinkou v České republice a nabízejí zákazníkům 24 hodin denně možnost nákupu potravin on-line a poté bezpečné vyzvednutí.

První místa s těmito zařízeními naleznou zákazníci u prodejen COOP v Sezimově Ústí a Uherském Ostrohu, v nejbližší době v dalších městech v Ústí nad Orlicí a Moravské Nové Vsi.
9 boxů, nechlazená čas – 9 boxů, chlazená část

IKONY Box nechlazene

Nechlazená část

9 boxů

IKONY Chlazene 2

Chlazená část

9 boxů

expressive final 2

Expressive

Designově výrazné řešení výdejového boxu jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Ovládací panel uprostřed boxu je vizuálně zvýrazněný, a tak může oddělit například chlazenou a nechlazenou část. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

variable web

Variable

Tvarově výrazné řešení výdejového boxu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Střední panel s ovládacím panelem je integrovaný do plochy boxu. Součástí je led osvětlení a stříška z kaleného skla.

flat web 2

Flat

Minimalistické řešení vnějšího designu. Výdejový box Flat je vhodný pro venkovní i vnitřní provedení. Vnější lemy Distriboxu jsou designovány s ohledem na co nejmenší prostorovou náročnost a funkční design. Led osvětlení a stříška z kaleného skla jsou samozřejmostí.

hotová řešení

řešení na míru

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat.

+420 725 913 165

Průmyslová 1

682 01 Vyškov

8 + 10 =